Ostatnia szansa na udział w letnim projekcie WORCATION!

23.06.2022r.
Drukuj

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Meetingpoint ma dla Ciebie rozwiązanie!

Stowarzyszenie Meetingpoint Memory Messiaen e.V. serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w międzynarodowej wymianie młodzieży WORCATION. Projekt odbędzie się od 31.07. do 13.08.2022 r. w Europamieście Zgorzelec-Görlitz.

Worcation oznacza twórczą, międzynarodową pracę w historycznym miejscu na terenie byłego obozu jenieckiego Stalag VIII A. Oferowane w ramach projektu warsztaty w zróżnicowany sposób umożliwiają wgląd w historię dzisiejszego Miejsca Pamięci.  Przez dwa tygodnie uczestniczki i uczestnicy mieszkają i pracują razem, gromadzą wyjątkowe doświadczenia i budują więź w grupie. Podczas uroczystego zakończenia projektu uczestniczący w projekcie zaprezentują rezultaty warsztatów, w których brali udział.

W projekcie mogą wziąć udział osoby w wieku od 16 do 26 lat z Niemiec, Polski, Czech, Francji, Włoch, Belgii oraz Ukrainy – dla uczestników z Polski pozostały ostatnie wolne miejsca.  Znajomość języka angielskiego na dobrym, komunikatywnym poziomie jest konieczna, aby w pełni móc uczestniczyć w oferowanych warsztatach oraz do integracji z innymi uczestniczkami i uczestnikami projektu.

Opłata za uczestnictwo w projekcie wynosi 100,00€ i obejmuje w 100%  koszty wyżywienia, zakwaterowania oraz warsztatów. Koszty podróży pokrywane są przez uczestników.

Więcej informacji na temat projektu i rejestracji znajduje się na stronie https://worcation.eu.

Istnieje również możliwość kontaktu drogą mailową pod adresem info@worcation.eu.

Na zgłoszenia czekamy do 30.06.2022 r.

źródło: MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V

print

Zobacz także: