Pan Franciszek Haber po raz szósty przewodniczacym Powiatowego Zrzeszenia LZS

26.03.2019r.
Drukuj


Delegaci zebrani w dniu 22 marca 2019 r. na walnym zebraniu sprawozdawczo – wyborczym Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Powiatu Zgorzeleckiego wybrali przewodniczącego na kolejną kadencję. Został nim Pan Franciszek Haber, będzie to jego szósta kadencja.
Zebrani docenili bardzo wysoko dokonania sportowe oraz aktywne działania na rzecz środowiska wiejskiego, promocje gmin i powiatu czego dowodem są wysokie notowania w kolejnych igrzyskach LZS i mieszkańców wsi. Dolnośląskiego Zrzeszenie LZS we Wrocławiu postanowiło uhonorować za zasługi położone w rozwój sportu na wsi:  

Małgorzata Korelin – Duża Honorowa Srebrna Odznaka Dolnośląskiego LZS

Łukasz Mesjasz – Duża Honorowa Brązowa Odznaka Dolnośląskiego LZS

Dariusz Kołodziejczyk – Duża Honorowa Brązowa Odznaka Dolnośląskiego LZS

Małgorzata Niedźwiecka – Duża Honorowa Brązowa Odznaka Dolnośląskiego LZS  

Adrian Kaczan – Srebrna Honorowa Odznaka Dolnośląskiego LZS

Piotr Góralik – Srebrna Honorowa Odznaka Dolnośląskiego LZS

Monika Tomasik – Srebrna Honorowa Odznaka Dolnośląskiego LZS  

Ryszard Fedorowicz – Złota Honorowa Odznaka Dolnośląskiego LZS  

Marek Wolanin – Certyfikat „SERCE DLA SPORTU”    

Zarząd Dolnośląskiego LZS we Wrocławiu składa podziękowania za pomoc w organizacji Igrzysk Panu Emilowi Najda, który otrzymał pamiątkową statuetkę.     Odznaczenia i wyróżnienia wręczał Sekretarz Dolnośląskiego LZS we Wrocławiu Pan Piotr Rostkowski.   Do władz Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych Powiatu Zgorzeleckiego zostali wybrani:

Zarząd

Franciszek Haber – przewodniczący

Piotr Góralik – I wiceprzewodniczący

Zbigniew Małysa – II wiceprzewodniczący

Grzegorz Miłoszewicz – członek

Adrian Kaczan – członek  

Komisja rewizyjna

Emil Najda

Władysław Zagrodnik

print

Zobacz także: