Pasowanie na Starszaka w Publicznym Przedszkolu „Krasnoludki” w Jędrzychowicach

30.10.2023r.
Drukuj

Dnia 27.10.2023 r. w Publicznym Przedszkolu „Krasnoludki” w Jędrzychowicach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie: PASOWANIE NA STARSZAKA. Uroczystość rozpoczęła się od krótkiej części artystycznej, w której dzieci z grupy Jeżyki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód jak wiele już potrafią. Po części artystycznej starszaki złożyły obietnicę: zgodnie się bawić w przedszkolu, słuchać Pań, pomagać kolegom i być dzielnym starszakiem. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania magicznym ołówkiem. Zaproszeni goście Wójt Gminy Pan Piotr Machaj,  Sołtys Jędrzychowic Pani  Krystyna Radzięta oraz   Przewodnicząca Rady Gminy Pani Anna Rakoczy złożyli starszakom życzenia i wręczyli upominki.

 

 

 

  

print

Zobacz także: