Pieniądze z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców – spotkanie informacyjne

25.02.2020r.
Drukuj

Spotkanie informacyjne w Jeleniej Górze pt. „Pieniądze z Funduszy Europejskich dla przedsiębiorców”.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze zaprasza  na bezpłatne spotkanie informacyjne, w ramach którego zostaną przedstawione informacje w zakresie wsparcia rozwoju firmy ze środków unijnych, w szczególności  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Spotkanie będzie współprowadzone przez przedstawicieli Funduszu Regionu Wałbrzyskiego, Karkonoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz pracowników PIFE w Jeleniej Górze.

Do udziału zapraszamy:   mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych uzyskaniem wsparcia na rozwój firmy, w tym wsparcia na efektywność energetyczną, rozwój inwestycyjny firmy oraz  podnoszenie kwalifikacji  przedsiębiorców i ich pracowników.

Program spotkania:
Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
Dotacje na podnoszenie kwalifikacji dla przedsiębiorców i ich pracowników – projekt „Partnerstwo na rzecz rozwoju Dolnośląskich mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP)”;
Pożyczki Rozwojowe i na poprawę efektywności energetycznej ze środków unijnych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw;
Aktualne konkursy – wsparcie dotacyjne na rozwój mikro, małych i średnich przedsiębiorców (m.in. promocja firmy na rynkach zagranicznych, finansowanie wydatków/kosztów przedsiębiorstw w obszarze prac rozwojowych)

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze; Pl. Ratuszowy 32/32a; w dniu  10 marca 2020 r. w godzinach 10.00 – 13.00.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do 6 marca 2020 r. zgłoszenia na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl z podaniem imienia i nazwiska osoby/osób uczestniczącej/ch w spotkaniu. Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42. 

Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Sala, w której odbędzie się spotkanie jest dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Organizator spotkania :
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Jeleniej Górze
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego
Plac Ratuszowy 32/32a; 58-500 Jelenia Góra

tel. 75 764 94 66; 75 752 49 42
e-mail: pife.jeleniagora@dolnyslask.pl

print

Zobacz także: