Place zabaw z nowymi urządzeniami

21.01.2021r.
Drukuj

Z końcem roku zakończono prace polegające na dostawie i montażu urządzeń placów zabaw w miejscowościach: Jędrzychowice; Gronów; Kostrzyna; Kunów; Przesieczany; Tylice; Łomnica; Białogórze oraz elementów siłowni zewnętrznej w Koźminie przy świetlicy.

Jest to kolejny etap  modernizacji placów zabaw na terenie Gminy Zgorzelec. W ramach modernizacji dostarczono i zamontowano podwójne huśtawki wahadłowe, bujaki sprężynowe, karuzele tarczowe z siedziskami oraz nowe ławki i kosze. Na placach zabaw zamontowano także nowe tablice z regulaminami.

Nowe elementy przyczynią się do zwiększenia bezpieczeństwa zabawy i radości najmłodszych przedstawicieli Naszej Gminy. Cała inwestycja zrealizowano została ze środków własnych, zaplanowanych w budżecie gminy na 2020 r.

print

Zobacz także: