Podarujmy dzieciom radość

29.11.2022r.
Drukuj

Święta zbliżają się już wielkimi krokami! Co prawda jest jeszcze listopad, ale już czuć tę świąteczną aurę. Do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgorzelcu zawitał już Mikołaj. Dojechały paczki pełne niespodzianek.

Wójt Piotr Machaj w imieniu swoim i pracowników Urzędu Gminy Zgorzelec przekazał na ręce Kierownik GOPS Bogumiły Hamielec gry planszowe oraz gry edukacyjne ufundowane przez pracowników urzędu. Do akcji mikołajkowej przystąpiła również zaprzyjaźniona placówka oświatowa: Przedszkole „Krasnoludki” i żłobek „Muchomorek” z Jędrzychowic. Dyrektor Barbara Kowalczyk wraz z Wicedyrektorem Kamilą Dracz przekazały pięknie zapakowane paczki wraz ze słodyczami, puzzlami, grami planszowymi, maskotkami, lalkami i przyborami szkolnymi do GOPS. Paczki zostały ufundowane przez rodziców dzieci z obu placówek oraz pracowników.

Podarunki zostaną przekazane dla dzieci wytypowanych przez asystenta rodziny oraz pracowników socjalnych z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zgorzelcu.

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość

print

Zobacz także: