Podsumowanie roku 2017 w OSP

22.06.2018r.
Drukuj

Strażacy z OSP w Gminie Zgorzelec rozpoczęli podsumowanie roku 2017. Jako pierwsi na spotkaniu sprawozdawczym spotkali się druhowie z OSP Gronów. W spotkaniu uczestniczyli również Z-ca Wójta Gminy Zgorzelec, Prezes Gminnego Oddziału OSP, Pełnomocnik ds. Kryzysowych i Sołtys Gronowa. Wójt gminy przekazał wszystkim druhom podziękowania za dotychczasową służbę oraz pamiątkowe kalendarze i Rejestrator (kamerę) mająca za zadanie dokumentowanie przejazdów wozami bojowymi. Podczas dyskusji wskazano na pilną potrzebę przeszkolenia kolejnych druhów, organizację działań zmierzających do podnoszenia sprawności jednostki. Wójt zobowiązał się do pilnej wymiany osobistego sprzętu strażaków z Gronowa niezbędnego do bezpośredniego udziału  w akcjach.

print

Zobacz także: