Poradnictwo polsko-czesko-niemieckie

21.08.2019r.
Drukuj

Zapraszamymy na

Poradnictwo polsko-czesko-niemieckie

11 września 2019 r. od godz. 9.00

w Łużyckim Centrum Rozwoju,

Rynek-Sukiennice 38, Lubań

 Bezpłatnych  porad od g. 09.30 będą udzielać przedstawiciele instytucji zabezpieczenia społecznego z Czech (zapewniamy tłumacza) oraz eksperci z ZUS – także w zakresie świadczeń (w tym rent i emerytur) dla osób pracujących w Czechach i w Niemczech. Ponadto porad udzielą specjaliści z Powiatowego Urzędu Pracy, Państwowej Inspekcji Pracy, Urzędu Skarbowego oraz z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Bezpłatny panel wykładowy dla płatników od 9.00 do 12.00  (sala konf. Łużyckie Centrum Rozwoju)

Bezpłatne doradztwo dla zainteresowanych od  09.30 do 14.00  (patio, Łużyckie Centrum Rozwoju)

Program w załączniku

print

Załączniki

Zobacz także: