Profilaktyka zagrożeń związanych z użytkowaniem Internetu.

26.06.2018r.
Drukuj

Na wniosek Dyrektorów szkół gminnych Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj postanowił sfinansować z funduszu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych warsztaty profilaktyczne dla naszych uczniów, kadry pedagogicznej oraz rodziców i opiekunów. Głównym tematem warsztatów jest profilaktyka zagrożeń związanych z użytkowaniem Internetu – sicioholizm, cyberprzemoc, cyberbulling. Warsztaty prowadzone są w interaktywnej formie, która angażuje uczestników i zapewnia maksymalną efektywność nabywania przekazywanej wiedzy i umiejętności. Uczniowie mają możliwość poznawania korzyści i istniejących zagrożeń w wirtualnym świecie dzięki czemu będą mogli podejmować właściwe decyzje dotyczące bezpiecznego korzystania z sieci. Warsztaty spotykają się z bardzo dużym zainteresowaniem młodzieży. Prowadzone są przez wyspecjalizowaną firmę.

print

Zobacz także: