Program „CZYSTE POWIETRZE”

02.11.2020r.
Drukuj

W związku z przystąpieniem Gminy Zgorzelec do programu „Czyste powietrze” z upoważnienia Wójta Gminy Zgorzelec jednostką upoważnioną do wydawania zaświadczeń o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego jest Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Zgorzelcu.

Druki o wydanie zaświadczenia można pobrać w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zgorzelcu lub przez stronę internetową (załącznik poniżej).

Wnioski o wydawanie zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego można składać bezpośrednio w Ośrodku Pomocy w Zgorzelcu ul. T. Kościuszki 70.

Informacje na temat Programu udziela ogólnopolska infolinia „Czyste Powietrze” 22 340 40 80

Konsultanci, obsługujący infolinię, będą udzielać informacji o programie oraz wyjaśniać jego szczegóły, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 – 16:00

print

Załączniki

Zobacz także: