Przedszkolaki kochają zwierzaki.

26.06.2018r.
Drukuj

Dnia 13 marca w przedszkolu  pojawiły się ukochane pupile dzieci – zwierzątka domowe. W grupach  przedszkolnych  odbyły się zajęcia z udziałem: królików, chomików oraz rybek. Wszyscy poznali zasady sprawowania opieki nad naszymi ukochanymi zwierzątkami oraz uczestniczyli w spotkaniu z kierownikiem Schroniska dla zwierząt w Dłużynie Górnej – Panią Sylwią Sochą. Nasz gość na spotkanie przyjechał oczywiście ze swoim ulubieńcem – pieskiem, który bardzo lubi dzieci i wszyscy mogli go pogłaskać. Ponad to dzieci poznały zasady zachowania się w przypadku kontaktu z  psem, który jest agresywny i stwarza niebezpieczeństwo. Uwieńczeniem spotkania było przekazanie zebranej karmy dla podopiecznych schroniska.

 

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pamiętajcie:  PRZEDSZKOLAKI KOCHAJĄ ZWIERZAKI!!!

 

Spotkanie odbyło się w ramach realizowanego w przedszkolu projektu edukacyjnego „Bezpieczny Przedszkolak”.

print

Zobacz także: