Przegląd Kapel i Zespołów pn. „Na ludową nutę”

16.08.2023r.
Drukuj

W sobotę 12 sierpnia br. na boisku sportowym w Łagowie odbyła się pierwsza edycja Przeglądu Zespołów i Kapel pn. Na ludową nutę.

Na zaproszenie gospodarzy – Zespołu „Złote Kłosy” z Łagowa przybyło wielu zaproszonych gości, w tym zespoły:

  • Roztoka
  • Lasowianie
  • Działoszynianie
  • Chabry
  • Podolanie
  • Herbutów

Każdy z zespołów podczas swoich występów przygotował repertuar muzyczny, który porwał wszystkich przybyłych gości do tańca. Stoły były zastawione przepysznymi daniami serwowanymi na ciepło i zimno. Zabawa trwała do późnych godzin wieczornych.

Wśród zaproszonych gości pojawili się – Wójt Piotr Machaj, Zastępca Wójta Marek Wolanin, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Dyrektor GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach Małgorzata Korelin, radni gminni i powiatowi.

 

print

Zobacz także: