Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego w Szkole Podstawowej

18.06.2019r.
Drukuj

6 czerwca w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim odbył się Gminny Przegląd Piosenki i Tańca Przedszkolnego. W przeglądzie udział wzięły dzieci z placówek w Łagowie, Trójcy, Żarskiej Wsi, Jędrzychowicach oraz Osieku Łużyckim. Mali artyści mogli zaprezentować swoje umiejętności w utworach wokalnych i tanecznych. Ciekawe choreografie przygotowane  pod kierunkiem wychowawców wzbudziły zachwyt wśród publiczności.

Na widowni swoją obecnością zaszczyciła Naczelnik Oświaty i Promocji Urzędu Gminy Zgorzelec Pani Barbara Mędrek – Rutowicz, a wszystkich przybyłych gości przywitała Pani Dyrektor Beata Aniszkiewicz

Po prezentacji utworów dzieci otrzymały upominki, a wychowawcy dyplomy z podziękowaniem za udział. Po zakończeniu występów na przedszkolaków czekał słodki  poczęstunek przygotowany przez rodziców. Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie i pomoc w organizacji imprezy a w szczególności:  Paniom Dorocie Pyczek, Paulinie Moczkodan, Katarzynie Rzońca, Marcie Tylutce, Kamili Skibie, Ivecie Hajec, Izabeli Bondar.

Źródło: SP im. K. Makuszyńskiego w Osieku Łużyckim

print

Zobacz także: