„Przygoda z Nysą” na targach w Dreźnie

03.02.2020r.
Drukuj

W ostatni weekend stycznia jak co roku, w Dreźnie odbywają się targi turystyczne – Reisemesse Dresden. Nowa formuła targów turystycznych nawiązuje do sprawdzonych i wprowadza nowe rozwiązania, skierowane głównie do nowych, docelowych grup turystów.

Organizatorzy Reisemesse Dresden przygotowali ofertę dla różnych grup turystów, w zależności od wieku, upodobań i potrzeb. Zwiedzanie miasta, krótki wypad na weekend bądź zwiedzanie innych kontynentów, różnymi środkami transportu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na targach swoje stoisko miał projekt „Przygoda z Nysą”. Cieszyło się ono bardzo dużym zainteresowaniem starszych jak i młodszych turystów. Odwiedzający oprócz otrzymania materiałów informacyjno – promocyjnych, mogli zapoznać się z turystycznym potencjałem polsko – saksońskiego pogranicza, spróbować drobnych przekąsek, mogli wziąć również udział w konkursach z nagrodami.

W targach udział wzięli przedstawiciele partnerów projektu – Gmina Zgorzelec, Miasto Zgorzelec, Gmina Pieńsk, Powiat Görlitz, Senckenberg Natural History Museum Görlitz oraz Stadt Goerlitz – Görlitzer Sammlungen für Geschichte und Kultur.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020.

print

Zobacz także: