Rekrutacja do służby w zgorzeleckiej Komendzie Policji

13.07.2020r.
Drukuj

Rekrutacja do służby w zgorzeleckiej Komendzie Policji przeprowadzana jest już w sposób klasyczny. Osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Policji mogą złożyć osobiście komplet dokumentów w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 12 G. Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy.

Wszystkie osoby zainteresowane pełnieniem służby w Policji mogą już osobiście złożyć dokumenty rekrutacyjne w Komendzie Powiatowej Policji w Zgorzelcu przy ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12G. Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z Zespołem Kadr i Szkolenia pod numer telefonu:
47-87-32-306 lub 47-87-32-314.

Poszczególne etapy procedury kwalifikacyjnej są już  prowadzone z jednoczesnym zachowaniem reżimu sanitarnego, w związku z występującymi zakażeniami na terenie naszego państwa wirusem SARS-CoV-2. 

Terminy przyjęć do służby w Policji na terenie województwa dolnośląskiego:
– 13 lipca 2020 r.
– 16 września 2020 r.
– 5 listopada 2020 r.
– 30 grudnia 2020 r.

Jednocześnie przypominamy, że rekrutacja odbywa się w sposób ciągły.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczne szkolenia resortowe stwarzają możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.  Zostając policjantem masz gwarancje stabilnych warunków zatrudnienia. Osoba, która ukończy kurs podstawowy otrzymuje wynagrodzenie w kwocie 3880 zł netto, a jeśli nie ma ukończonych 26 lat życia pensja będzie wynosić 4223 zł netto.

więcej informacji

źródło: zgorzelec.policja.gov.pl

print

Zobacz także: