Remont drogi wojewódzkiej nr 351.

20.11.2019r.
Drukuj

Niezmiennie od ponad roku trwa remont drogi wojewódzkiej nr 351. Obecnie trwają prace dotyczące zmiany nawierzchni na terenie miejscowości Jędrzychowice oraz postępują prace związane z budową chodnika na terenie miejscowości. Budowę przedmiotowego chodnika współfinansuje Gmina Zgorzelec, dlatego też  przygląda się postępowi prac.

W chwili obecnej została położona kanalizacja deszczowa, zostały wykonane roboty związane z branżą oświetleniową. Za chwile zostaną położone obrzeża chodnikowe. Niestety cała inwestycja zostanie rozciągnięte na przyszły rok, tj. 2020, ponieważ do przebudowy pozostaje jeszcze obiekt mostowy w m. Jędrzychowice.

Generalny wykonawca prosi mieszkańców o wyrozumiałość i cierpliwość ponieważ budują dla Was.

print

Zobacz także: