Remont świetlicy w Kunowie

08.09.2021r.
Drukuj

W miesiącu sierpniu młodzież z Kunowa, pomimo wakacyjnej aury sprzyjającej nic nierobieniu i słodkiemu leniuchowaniu –  pomalowała swoją wiejską świetlicę w Kunowie. Ze względu na to, że jest tam siłownia z której korzystają, raziły ich dotknięte zębem czasu  ściany, stąd sami  wyszli z inicjatywą pomalowania świetlicy.  Dzięki zrozumieniu i uprzejmości Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach   – Małgorzacie Korelin – z otrzymanych środków zakupiono farby i inne niezbędne rzeczy do malowania, natomiast wykonanie prac leżało już po naszej stronie.  Jest to bardzo cenna i pożyteczna inicjatywa młodych mieszkańców Kunowa, za co  sołtys wsi serdecznie  dziękuję: Denisowi Zienkiewicz, Kamilowi Amrogowicz, Mateuszowi Jazienickiemu, Dominikowi Raczkowskiemu, Dawidowi Jackiewicz, Denisowi Pawlickiemu , Agnieszce Jackiewicz oraz „starszej młodzieży” a także: Barbarze Legierskiej – jako opiekunce świetlicy, która od początku do końca prac mocno angażowała się, łącznie z upinaniem firan, Alicji Grabiak, Łukaszowi Dawińskiemu, Beacie Mildenberer, Krzysztofowi Pawelcowi, Adrianowi Mikietów.

 

 

 

print

Zobacz także: