Remont świetlicy wiejskiej w Jerzmankach

30.11.2020r.
Drukuj

Świetlica wiejska w Jerzmankach doczekała się częściowego remontu pomieszczeń znajdujących się wewnątrz budynku.

Wyremontowane zostały dwa pomieszczenia wewnątrz świetlicy, latem składzik przy wejściu na scenę został przekształcony na szatnię. W ostatnim czasie wyremontowano również pomieszczenie przy kuchni, w którym wcześniej była szatnia. W prace remontowo-budowlane zaangażowali się członkowie KGW „Jerzmaniaki” oraz Rady Sołeckiej przy pomocy firmy budowlanej.

Środki na remont pochodzą z budżetu gminy, meble i wyposażenie zostały zakupione z dotacji dla KGW z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Planowana jest jeszcze adaptacja pomieszczenia po kotłowni, materiały budowlane zostały już zakupione ze środków gminnych.

print

Zobacz także: