Remont świetlicy wiejskiej w Sławnikowicach

09.07.2021r.
Drukuj

Zakończył się długo oczekiwany remont w pomieszczeniach na dole świetlicy wiejskiej w Sławnikowicach.

Prace obejmowały położenie nowej instalacji elektrycznej, wykonanie prac hydraulicznych w pomieszczeniu kuchennym. Ściany zostały wyrównane i wygładzone, położone zostały nowe kafelki i nowoczesne oświetlenie. Zamontowano również nowe drzwi wejściowe oraz drzwi do kuchni oddzielające ją od pozostałych pomieszczeń. Salka oraz kuchnia zostały pomalowane i wykończone nowymi estetycznymi listwami przypodłogowymi. 

Sołtys Karolina Słomka-Majkut składa podziękowania Panu Adamowi Wojtukiewiczowi właścicielowi firmy budowlanej AGAD, która wykonała remont. Ogromne wyrazy podziękowania składa również na ręce Wójta Piotra Machaja, Skarbnika Rafała Jasiula, Małgorzaty Korelin – Dyrektor GOK za wsparcie.

Największe podziękowania dla młodszych i starszych mieszkańców, którzy zaangażowali się w porządkowanie po remoncie oraz składanie nowych mebli.

print

Zobacz także: