Remont świetlicy środowiskowej im. Jana Pawła II w Tylicach

05.06.2019r.
Drukuj

31 maja br. w Tylicach uroczyście odebrano po remoncie obiekt jakim jest świetlica środowiskowa im. Jana Pawła II. W Uroczystości udział wzięli – Wójt Gminy Piotr Machaj, Sekretarz Gminy Anna Demuth-Majda, Ks. Sławomir Lewandowski, Dyrektor GOK Małgorzata Korelin, Sołtys Bogumiła Pomorska oraz mieszkańcy Tylic zaangażowani się w prace remontowe. Spotkanie poprowadził Radny Tylic Marcin Dziurman, podczas którego przedstawiono, krótką prezentację multimedialną obrazującą przebieg prac remontowych. Wójt, Ksiądz, Dyrektor GOKu i Sołtys w przemówieniach  pochwalili inicjatywę i działania mieszkańców. Wszyscy podkreślali jak dużo pracy zostało wykonane w czynie społecznym przy udziale mieszkańców Tylic. Nie często zdarza się, żeby tak liczna grupa ludzi znalazła czas i zrealizowała duże zadanie jakim był remont wszystkich pomieszczeń świetlicy środowiskowej. Wszystkim, którzy uczestniczyli podczas prac serdecznie dziękujemy. Po części oficjalnej mieszkańcy Tylic przygotowali poczęstunek dla gości. Mieszkańcy biesiadowali do późnych godzin nocnych.

Galeria

 

 

print

Zobacz także: