Seniorzy w Wiosce Czarów i Magii

11.05.2022r.
Drukuj

Kluby Seniora z Tylic i Gozdanina odwiedziły Wioskę Czarów i Magii w Spytkowie gdzie wzięli udział w warsztatach z dyplomowanym bioenergoterapeutą.

Podczas warsztatów uczestnicy otrzymali duża dawkę wiedzy na temat leczenia naturalnymi sposobami z wykorzystaniem ziół. Seniorzy mieli okazję przejechać się „czarowozem”, a także odwiedzić pomost widokowy na zalewie Witka powstały w ramach projektu „Witka-Smeda- zagospodarowanie turystyczne pogranicza polsko-czeskiego”. Wiele radości sprawiły zjazdy torem tubingowym na oponach.

Uczestnicy mieli okazję spróbować regionalnego dania gęsi faszerowanej naleśnikami, były również kiełbaski z ogniska oraz domowe ciasto.

Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego, Działanie 9.2 Dostęp do wysokiej jakości usług społecznych, Poddziałanie 9.2.1 Dostęp do wysokiej jakości usług społecznych – konkursy horyzontalne.

print

Zobacz także: