Seniorzy z Gronowa na Zamku Książ

10.06.2022r.
Drukuj

W maju Seniorzy z Klubu Seniora w Gronowie uczestniczyli w zorganizowanej wycieczce do Zamku Książ i Palmiarni w Wałbrzychu.
Pod czujnym okiem przewodnika zwiedzali piękne i bogato zdobione wnętrza Zamku. Duże wrażenie wywarła Sala Maksymiliana. Po zwiedzeniu zamku kolejnym etapem atrakcji była przechadzka po pięknych ogrodach. Z tarasów roztaczał się malowniczy widok na pobliską okolicę i lasy. Po tak wyczerpującej trasie i atrakcjach seniorzy udali się do restauracji przy Oślej Bramie gdzie z apetytem zjedli obiad. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Palmiarni. Seniorzy podziwiali piękne okazy egzotycznych roślin, zwierząt i ptaków. Cała grupa w godzinach wieczornych z uśmiechem powróciła do Gronowa.

Klub Seniora w Gronowie realizowany w ramach Programu Wieloletniego „Senior +” na lata 2021-2025 edycja 2021

print

Zobacz także: