Spotkania informacyjne dotyczące uzyskania dofinansowania z programu „Czyste Powietrze” –

14.05.2024r.
Drukuj

Serdecznie zapraszamy Mieszkańców Gmin: Zgorzelec, Zgorzelec Miasto, Sulików, Pieńsk, Platerówka, Zawidów, Węgliniec oraz Leśna na spotkanie informacyjne dotyczące uzyskania dofinansowania w Programie priorytetowym „Czyste Powietrze”.

Przedstawimy najważniejsze zmiany w programie. Na spotkaniach przedstawione zostaną założenia Programu, rodzaje przedsięwzięć oraz warunki dofinansowania, jak również sposób składania wniosków o dofinansowanie oraz zasady realizacji i rozliczania przedsięwzięć. Przedstawimy również zasady Programu „Ciepłe Mieszkanie” dla właścicieli lokali w budynkach wielorodzinnych oraz „Moje Ciepło” – dofinansowania do pomp ciepła dla nowych budynków jednorodzinnych.

SPOTKANIE ODBĘDZIE SIĘ:

  • 22.05.2024 O GODZINIE 12:00 W GMINNYM OŚRODKU KULTURY W SULIKOWIE (Plac Wolności 9, sala widowiskowa)

Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Czyste Powietrze w dniu 22.05.2024 czynny będzie w godzinach 9:00 – 11:30 oraz 14.00 – 17.00.

print

Zobacz także: