Spotkanie emerytowanych pracowników oświaty gminnej

13.01.2023r.
Drukuj

W czwartek 12 stycznia br. w Pałacu w Łagowie odbyło się coroczne spotkanie emerytowanych pracowników z placówek oświatowych w Gminie Zgorzelec.

Tradycyjne, coroczne spotkania mają na celu podtrzymywanie kontaktu z nauczycielami i pracownikami oświaty, którzy odeszli na emeryturę oraz jest wyrazem pamięci i szacunku za ich pracę na rzecz wychowania i kształcenia mieszkańców naszej gminy.

Obecny na spotkaniu Zastępca Wójta Marek Wolanin życzył w imieniu władz samorządowych wszystkim zgromadzonym wszelkiej pomyślności i realizacji pasji, a przede wszystkim zdrowia. Na spotkaniu obecni byli również – Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji Barbara Mędrek-Rutowicz, Przewodnicząca Oddziału Gminnego ZNP Janina Słabicka, Dyrektor GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach Małgorzata Korelin, Dyrektorzy gminnych placówek oświatowych oraz emerytowani nauczyciele i pracownicy z wszystkich gminnych placówek oświatowych.

Organizatorem spotkania jest sekcja emerytów działająca przy ZNP w Gminie Zgorzelec, której przewodniczy Pani Marta Lipa.

print

Zobacz także: