Spotkanie emerytowanych pracowników oświaty gminnej

22.04.2022r.
Drukuj

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, w obecności władz samorządowych odbyło się spotkanie emerytowanych pracowników gminnej oświaty.

W czwartek 21 kwietnia br. w Pałacu w Łagowie odbyło się coroczne spotkanie emerytowanych pracowników z placówek oświatowych w Gminie Zgorzelec. Obecni byli przedstawiciele władz samorządowych Wójt Piotr Machaj Zastępca Wójta Marek Wolanin, Naczelnik Wydziału Oświaty i Promocji Barbara Mędrek-Rutowicz oraz Przewodnicząca Oddziału Gminnego ZNP Janina Słabicka.

Coroczne spotkania mają na celu podtrzymywanie kontaktu z nauczycielami i pracownikami oświaty, którzy odeszli na emeryturę oraz jest wyrazem pamięci i szacunku za ich pracę na rzecz wychowania i kształcenia mieszkańców Gminy Zgorzelec.

Wójtowie życzyli w tym dniu wszystkim zgromadzonym wszelkiej pomyślności i realizacji pasji, a przede wszystkim zdrowia. Organizatorem spotkania jest sekcja emerytów działająca przy ZNP w Gminie Zgorzelec, której przewodniczy Pani Marta Lipa.

 

print

Zobacz także: