Spotkanie informacyjne dot. programu „Czyste Powietrze”

06.12.2022r.
Drukuj

W poniedziałek 5 grudnia br. o godz. 14.00. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgorzelec odbyło się spotkanie informacyjne dla mieszkańców gmin: Zgorzelec, Sulików, Pieńsk, Platerówka, Zawidów, Leśna, Węgliniec i Miasta Zgorzelec dotyczące uzyskania dotacji w ramach Programu „CZYSTE POWIETRZE”.

Na spotkaniu mieszkańcy gmin dowiedzieli się jakie są zasady programu, do kogo jest skierowany program Czyste Powietrze, jakie są warunki uzyskania dofinansowania, na jakie inwestycje możemy uzyskać pomoc. Mieszkańcy zostali poinformowani jakie dokumenty są niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie, jakie załączniki są potrzebne do rozliczenia wniosku o płatność. Mieszkańcy gmin obecni na spotkaniu otrzymali ulotki informacyjne i promujące program Czyste Powietrze oraz drobne upominki promujące program.

Bardzo dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniu i zainteresowanie programem Czyste „Powietrze.”

print

Załączniki

Zobacz także: