Spotkanie informacyjne PIFE w Jeleniej Górze.

22.06.2018r.
Drukuj

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich (PIFE)  w Jeleniej Górze  zaprasza na spotkanie informacyjne dotyczące  możliwości  pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich przez jednostki  samorządu terytorialnego.

 

Podczas spotkania zostaną przedstawione możliwości pozyskania funduszy europejskich na projekty w ramach działań przewidzianych  w zaplanowanych konkursach w 2018 roku  z Regionalnego Programu Operacyjnego  WD 2014-2020 oraz krajowych programów operacyjnych.


Do udziału zapraszamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego z województwa dolnośląskiego i ich jednostek organizacyjnych.

 

Spotkanie odbędzie się:

21 LUTEGO 2018 r. w Jeleniej Górze:  w godzinach 10.00-13.00

w siedzibie  Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich  – Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego (Plac Ratuszowy 32/32a; Jelenia Góra )

 

Do udziału zapraszamy:

  • przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego
  • przedstawicieli jednostek organizacyjnych JST

 

Zgłoszenia na spotkanie w Jeleniej Górze należy przesyłać na adres pife.jeleniagora@dolnyslask.pl   do dnia 19 lutego 2018 r.

 

Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 75 764 94 66; 75 75 249 42.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Sala, w której odbędzie się spotkanie jest  dostosowana do potrzeb osób z  niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

ZAPRASZAMY!!!

print

Zobacz także: