Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

04.11.2019r.
Drukuj

14 listopada 2019 w Europejskim Centrum Pamięć, Edukacja, Kultura, Miejsce Pamięci Stalag VIIIA (Koźlice 1, 59-900 Zgorzelec) odbędzie się spotkanie informacyjno-szkoleniowe pt.:

„Jak realizować projekty w międzynarodowej pracy z młodzieżą oraz jak wspierać tworzenie międzynarodowej sieci kontaktów wśród lokalnych działaczy?”

Głównym tematem spotkania będą przeszkody i trudności przy planowaniu i realizacji działań w ramach transgranicznej mobilności oraz równe przejęcie odpowiedzialności przez wszystkich zaangażowanych partnerów (PL-DE).

„Dlaczego się nie udaje? Jak radzić sobie z różnicami w rozumieniu i sposobie pracy mającymi wpływ na powodzenie projektu?” – szukając odpowiedzi na te pytania wymienimy się spostrzeżeniami i doświadczeniami na temat czynników sukcesu.

Ponadto zajmiemy się korzyściami i możliwościami płynącymi z sieciowania oraz dobrą współpracą pomiędzy organami administracji publicznej a niezależnymi podmiotami.

Szczegółowy program oraz informacje kontaktowe znajdują się w załączniku.

OrgAnizatorem spotkania jest Projekt Uferlos (Biuro ds. Międzynarodowej Pracy z Młodzieżą w Saksonii) we współpracy ze Stowarzyszeniem MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V. (Jednostka Koordynacyjna ds. Międzynarodowej Pracy z Dziećmi i Młodzieżą w Görlitz).

 ZGŁOSZENIA

Źródło: MEETINGPOINT MUSIC MESSIAEN e.V.

print

Załączniki

  • pdf Program
    Wielkość pliku: 252 KB Pobrania: 280

Zobacz także: