Spotkanie integracyjne gminnych Klubów Seniora

15.06.2023r.
Drukuj

W środę 14 czerwca br. w Gozdaninie odbyło się drugie spotkanie gminnych klubów seniora pod hasłem „A my znowu razem”.
Przy smacznym jedzeniu seniorzy oddali się tańcom, zabawom i śpiewom. O oprawę muzyczną zadbał Mariusz Kozak. W ten wesoły sposób Seniorzy przywitali zbliżające się wakacje.
Na zaproszenie Gospodarzy – Seniorów z Gozdanina w wydarzeniu wzięły udział Kluby Seniora z Gronowa i Tylic, a także Wójt Piotr Machaj, Dyrektor GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach Małgorzata Korelin, Kierownik GOPS w Zgorzelcu Bogumiła Hamielec, Sołtys Gozdanina Jan Zatylny oraz osoby, które prowadzą w klubach dodatkowe zajęcia.
Spotkania integracyjne są bardzo lubiane przez wszystkich seniorów, służą wymianie doświadczeń, pogłębianiu dotychczasowych pasji, nawiązywaniu nowych kontaktów i podtrzymaniu wcześniej zawartych znajomości.
Spotkanie zostało zorganizowane przy pomocy GOK w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

print

Zobacz także: