Spotkanie Wielkanocne 2018

27.06.2018r.
Drukuj

W czwartkowe popołudnie 12 kwietnia 2018 r. w Pałacu w Łagowie odbyła się szósta edycja Spotkania Wielkanocnego, zorganizowana przez Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach.

 

Na Spotkanie Wielkanocne przybyli: Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, Sekretarz Anna Demuth-Majda, Skarbnik Rafał Jasiul, Dyrektor Centrum Rekreacyjno-Turystycznego Mirosław Celuch, Zastępca Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu Monika Kurek, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Bogumiła Hamielec, Radny Sejmiku Dolnośląskiego Kazimierz Janik, pracownicy urzędu, jednostek samorządowych oraz Radni i Sołtysi. Podczas spotkania Gminny Ośrodek Kultury w Zgorzelcu z/s w Radomierzycach zorganizował 4 konkursy dla uczestników. Pierwszy z nich to konkurs palm wielkanocnych, który skierowany był do placówek oświatowych Gminy Zgorzelec. W konkursie na ciasto wielkanocne udział wzięli Sołtysi z naszej gminy. Stowarzyszenia wykonały koszyczki wielkanocne w trzecim konkursie. Ostatni z konkursów na najładniejsze dekoracje wielkanocne zaskoczył wszystkich, gdyż należało wykonać je na miejscu z przygotowanych przez organizatorów materiałów.

 

Oprócz konkursów organizatorzy zapewnili uczestnikom obiad, dobrą muzykę oraz słodki poczęstunek. Tak oto czwartkowe popołudnie minęło w przyjaznej i serdecznej atmosferze.

print

Zobacz także: