Spotkanie wigilijne seniorów w Gronowie

18.12.2023r.
Drukuj

W czwartek 14 grudnia br. odbyło się spotkanie wigilijne w Klubie Seniora w Gronowie.

Spotkanie wigilijne w Klubie Seniora to wyjątkowy moment, gdzie doświadczenie, tradycja i radość wspólnego świętowania łączą się w jedną niezapomnianą chwilę.

Seniorzy spotkanie rozpoczęli od Jasełek, czyli tradycyjnej opowieści o narodzeniu Jezusa. Wójt Piotra Machaj złożył wszystkim obecnym serdeczne życzenia – radosnych Świąt oraz pomyślności w Nowym Roku.

Po wspólnej modlitwie i dzieleniu się opłatkiem seniorzy i zaproszenie goście wspólnie zasiedli do wigilijnego stołu, na którym znajdowały się tradycyjne wigilijne potrawy tj. barszcz z uszkami, pierogi z kapustą i grzybami oraz ryby.

Spotkanie było pełne radości, ale także refleksji nad minionym rokiem i planami na przyszłość.

print

Zobacz także: