Spotkanie wigilijne Związku Niewidomych

15.12.2022r.
Drukuj

W środę 7 grudnia br. w restauracji „Prima” odbyło się spotkanie wigilijne  Koła Polskiego Związku Niewidomych w Zgorzelcu i ich przewodników, księdza proboszcza z parfii pw. Jana Chrzciciela w Zgorzelcu, wolontariuszy oraz delegacji Związku Niewidomych i Słabowidzących z Görlitz.

Prezes przywitał przybyłych gości. Ks. Proboszcz Mirosław Makowski przeczytał fragment biblii i złożył życzenia, następnie głos zabrała V-c Przewodnicząca Związku Niewidomych i Słabowidzących z Görlitz.

Po złożeniu indywidualnych życzeń i skonsumowaniu tradycyjnych dań wigilijnych nastąpiło wspólne kolędowanie. Każdy uczestnik otrzymał drobny upominek.

Spotkanie odbyło się dzięki dofinansowaniu Gminy Miejskiej i Wiejskiej Zgorzelec oraz Polskiego Związku Niewidomych w Zgorzelcu.

 

print

Zobacz także: