Spotkanie z wybranymi Sołtysami na kadencje 2024-2029

20.06.2024r.
Drukuj

W środę 19 czerwca br. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Zgorzelec odbyło się spotkanie Wójta Piotra Machaja z Sołtysami wybranymi na kadencje 2024-2029.

Wójt powitał wszystkich zgromadzonych, gratulując zarówno nowym, jak i ponownie wybranym Sołtysom objęcia funkcji. Wyraził nadzieję na owocną współpracę i wspólne działania na rzecz rozwoju gminy. Wójt omówił główne zadania i odpowiedzialności Sołtysów, podkreślając ich rolę jako łącznika między mieszkańcami, a władzami gminy i urzędem, a także zadeklarował wsparcie dla zgłaszanych inicjatyw obywatelskich.

Na spotkaniu obecny był również  Mirosław Celuch Dyrektor CRT w Radomierzycach, który omówił współpracę w zakresie prac porządkowych w miejscowościach. Sołtysi mieli okazję zadać pytania i przedstawić swoje uwagi.

print

Zobacz także: