Sprawdź stan techniczny budynku przed zimą

09.11.2020r.
Drukuj

W związku ze zbliżającym się okresem zimowym i możliwymi intensywnymi opadami śniegu, informujemy iż właściciele posesji są zobowiązani do usuwania zalegającego na dachach budynków i innych obiektach budowlanych śniegu lub lodu i zwisających sopli. W związku z możliwością wystąpienia silnych wiatrów, wskazanym jest przeprowadzenie dodatkowych kontroli stanu technicznego obiektów budowlanych w szczególności pod kątem sprawdzenia stanu technicznego elementów budynków i budowli narażonych na działanie czynników atmosferycznych to jest:

– dachów zakresie stanu konstrukcji i poszycia,

– elewacji w zakresie trwałości elementów wypraw tynkarskich, opierzeni oraz innych detali architektonicznych,

– przewodów wentylacyjnych (kominów) w zakresie ich szczelności oraz stanu technicznego

– elementów wychodzących poza kubaturę obiektów.

    

print

Zobacz także: