Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych – ankieta

25.01.2021r.
Drukuj

W związku z pracami nad Strategią Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Zgorzelec do 2030 r., zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane przyszłością Gminy o wypełnienie naszej ankiety. Wasze opinie są dla nas bardzo ważne, bo to dla Państwa i dlatego z Państwem, chcemy planować naszą przyszłość.

Pytania, które Państwu zadamy dotyczyć będą aktualnego stanu problemów społecznych, spojrzenia w przyszłość opartego na oczekiwaniach. Prosimy o nie pomijanie pytań, a w przypadku gdy nie znajdą Państwo odpowiedzi dokładnie oddającej Państwa opinię, o zaznaczenie tej najbardziej bliskiej Państwa odczuciom. Po udzieleniu odpowiedzi na ostatnie pytanie, ankietę należy odesłać do zespołu koordynującego prace nad strategią. Badanie trwa do końca stycznia 2021r. i jest to ostateczny termin przesłania ankiety. Prosimy zatem o jak najszybsze jej wypełnienie.

wypełnij ankietę

Zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorowej.

print

Zobacz także: