Szlachetna paczka

09.12.2019r.
Drukuj

Pracownicy Urzędu Gminy Zgorzelec już po raz kolejny dołożyli swoją cegiełkę do akcji pn. „Szlachetna paczka”, która jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów społecznych w Polsce. Akcja polega na pomocy osobom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. Pracownicy Urzędu przy wsparciu osób współpracujących z urzędem i przyjaciółmi zorganizowali paczki dla wybranych dwóch rodzin z regionu.

W tegorocznej edycji „Szlachetnej Paczki” udało się zakupić obuwie i ubrania dla całej rodziny, zapas środków czystości oraz kosmetyków, zapas suchej żywności, artykuły szkolne, zabawki dla dzieci, lodówkę,  pralkę oraz tonę peletu. Wszystkie zgromadzone rzeczy zostały przekazane do magazynu „Szlachetnej Paczki” mieszczącego się w Centrum Handlowym Plaza, a następnie za pośrednictwem wolontariuszy trafiły do wybranych rodzin.

Mamy nadzieję, że przekazane podarki pozwolą poczuć magię świąt i rozjaśnią trudny czas obdarowanym. Wszystkim zaangażowanym w organizację paczki serdecznie dziękujemy!

print

Zobacz także: