Sztandar dla Gminy Zgorzelec

15.02.2023r.
Drukuj

Społeczny Komitet Fundacyjny Sztandaru dla Gminy Zgorzelec zwraca się z prośbą do instytucji, firm oraz wszystkich ludzi dobrej woli o finansowe wsparcie inicjatywy ufundowania sztandaru Gminie Zgorzelec. Wszystkie, nawet najniższe wpłaty społeczne są ważne. Każdy, kto będzie miał możliwość i chęć włączenia się w tę niezwykłą akcję, zostanie jednym z fundatorów sztandaru.

Dla wspólnoty samorządowej, ufundowany przez społeczeństwo sztandar jest symbolem tożsamości i środowiska w którym funkcjonują mieszkańcy i wszelkiego rodzaju podmioty gospodarcze i społeczne. Jest uzewnętrznieniem szczytnych wartości moralnych, duchowych, patriotycznych i jednocześnie wskazaniem na siłę lokalnej więzi mieszkańców. Gmina Zgorzelec w ponad 30-letniej historii dała się poznać jako lider w wielu dziedzinach swojej działalności. Od lat naszym hasłem jest:

PRZYJAZNA GMINA, POGODNYCH LUDZI

To myśl przewodnia wspólnoty, którą tworzą znakomici mieszkańcy, sprawdzeni przedsiębiorczy i środowiskowi działacze potrafiący kreować jakość samorządowego życia. Nadanie sztandaru ma sens wówczas, gdy do działań włączy się  jak najszersza grupa mieszkańców, sympatyków i przyjaciół. Dlatego mamy nadzieję, że nasza propozycja jest dla Państwa interesująca.

LICZYMY NA WAS!!!

Od dnia 1 lutego 2023r. przyjmujemy wsparcie w postaci wpłat finansowych, które  prosimy kierować na  konto:  

57 1160 2202 0000 0004 7618 4709

z dopiskiem:

„Darowizna na sztandar”

W zamian za pomoc finansową możemy zaoferować:

– wyróżnienie „gwoździem honorowym” umieszczonym na drzewcu sztandaru (fundatorzy, którzy wpłacą kwotę powyżej 2000 zł.),

– certyfikat z podziękowaniem,

– wpis do księgi pamiątkowej,

– informacja o sponsoringu w lokalnych mediach,

– umieszczenie informacji nazwy firmy lub logo sponsora na stronie internetowej gminy.

Wierzymy, że pomoc Państwa umożliwi nam zrealizowanie zamierzonych inicjatyw i będzie wkładem w rozwój Gminy Zgorzelec.

źródło: Społeczny Komitet Fundacyjny Sztandaru dla Gminy Zgorzelec

print

Zobacz także: