Tomasz Wędrowniczek odwiedził Urząd Gminy Zgorzelec

02.10.2019r.
Drukuj

1 października br. Urząd Gminy Zgorzelec odwiedził Pan Tomasz Pawłowski znany także jako Tomek Wędrowniczek. Od 1990 roku Pan Tomasz podróżuje po polskich urzędach, by spotykać się z władzami odwiedzanych powiatów, miast i gmin. Na co dzień mieszka w Gnieźnie jest osobą niepełnosprawną. Swoje wizyty dokumentuje zdjęciami i relacjami, które umieszcza w swoich albumach i kronikach. Pan Tomek przez 29 lat odwiedził ponad 4 tys. włodarzy samorządowych, w tym Prezydentów Miast, Wiceprezydentów, Burmistrzów, Wiceburmistrzów, Starostów, Wicestarostów, Wójtów i Zastępców Wójtów. Pan Tomek w naszej gminie był po raz drugi, pierwszy raz 8 listopada 1998 roku.

Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj wpisał się do kroniki i przekazał pakiet gadżetów, spotkanie zostało zwieńczone wspólnym zdjęciem z włodarzami Naszej Gminy.

 

print

Zobacz także: