Trwa rekrutacja do Państwowej Szkoły Muzycznej

02.04.2020r.
Drukuj

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu rozpoczęła rekrutację na rok szkolny 2020/2021. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz ich rodziców do zapoznania się z naszą ofertą. Zachęcamy do nauki gry na wybranym instrumencie w jedynej państwowej szkole artystycznej Powiatu Zgorzeleckiego.

Wszystkich zainteresowanych rekrutacją do zgorzeleckiej Szkoły Muzycznej informujemy, że podania dostępne są na stronie internetowej. Wypełnione i podpisane podanie (tj. skan pierwszej strony, zdjęcie lub otwarty dokument w Word) można przesłać mailem na adres: psm.zgorzelec@psmzgorzelec.pl w nieprzekraczalnym terminie do 22 maja.

Dzieci zainteresowane muzyką zapraszamy wraz z rodzicami na spotkania kwalifikujące do Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgorzelcu przy ul. Langiewicza 29, które w tym roku odbędą się w dniach 27 i 29 maja od godz. 16.00. Dla zainteresowanych proponujemy kurs początkowy i spotkanie informacyjne, które odbędzie się 22 maja o godz. 16.00. Kurs poprowadzi dyrektor szkoły Dorota Adaszewska. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną terminy mogą ulec zmianie. Zapraszamy!

Źródło: Państwowa Szkoła Muzyczna im. Feliksa Nowowiejskiego w Zgorzelcu

print

Zobacz także: