Turniej o puchar Wójta Gminy Zgorzelec

13.08.2019r.

10 sierpnia br. na boisku sportowym w Łagowie odbył się turniej w piłkę nożną o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec. W rozgrywkach wzięły udział trzy drużyny piłkarskie z terenu gminy: Apis Jędrzychowice, Iskra Łagów oraz Lech Ręczyn. Rozegrano łącznie 3 mecze z wynikami:

1. Apis Jędrzychowice – Lech Ręczyn 4:1

2. Lech Ręczyn – Iskra Łagów 1:2

3. Apis Jędrzychowice – Iskra Łagów 5:0

I miejsce w turnieju i Puchar Wójta Gminy Zgorzelec zdobył zespół Apis Jędrzychowice, II miejsce Iskra Łagów, na III miejscu uplasował się Lech Ręczyn.

Wręczono również statuetki dla najlepszych zawodników turnieju.

– Najlepszym bramkarzem został Michał Chomicki (Lech Ręczyn),

– Najlepszym strzelcem – Mateusz Baszak (Apis Jedrzychowice)

– Najlepszym piłkarzem – Artur Paradowski (Iskra Łagów).

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Przed rozpoczęciem turnieju Pan Franciszek Haber Przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS wręczył Srebrną Dużą Odznakę Honorową Klubowi Zespołów Sportowych dla:

1. Edwarda Natkowskiego

2. Mariusza Ponińskiego

Na trybunach zasiedli m.in. – Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, Zastępca Wójta Marek Wolanin oraz Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński.