Umów wizytę w urzędzie skarbowym

29.10.2020r.
Drukuj

Urząd Skarbowy w Zgorzelcu zachęca do korzystania z nowej usługi – „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”. Podnosząc standardy oraz chcąc zapewnić bezpieczeństwo, a także komfort wizyty, urząd wprowadza nowe zasady obsługi bezpośredniej.

Od 9 listopada br. sprawę w urzędzie będzie można załatwić wyłącznie po dokonaniu rezerwacji planowanej wizyty. Wizyty można rezerwować na 3 sposoby:

Przez Internet – na stronie, klikając w baner „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”,

Telefonicznie – dzwoniąc do naszego urzędu pod numer telefonu:
75 64 94 885 lub 75 64 94 892

Osobiście – podczas wizyty w punkcie „Umawianie wizyt”, który znajduje się w holu na parterze przy wejściu do urzędu.

Możliwość wcześniejszego umawiania wizyt ułatwi podatnikom załatwianie ich spraw. Dzięki temu, że każdy interesant będzie obsługiwany we wskazanym przez siebie, zarezerwowanym wcześniej terminie, powinny ulec likwidacji kolejki, a czas oczekiwania skróci się do minimum. Gwarantuje to również lepszą jakość wizyty – wcześniejsze umówienie umożliwi urzędnikowi lepsze przygotowanie się do spotkania z podatnikiem.

print

Zobacz także: