Upiększanie sołectwa Sławnikowice

31.05.2022r.
Drukuj

W środę 25.05.2022 r. w Sławnikowicach odbyła się wspaniała akcja upiększania sołectwa. Przy wielkim zaangażowaniu obsadzono kwiatami donice na boisku, przy tablicach ogłoszeniowych oraz na oknach przy świetlicy wiejskiej. Zabawy przy tym było co nie miara, ponieważ wspaniała młodzież z MDP Sławnikowice podczas podlewania kwiatów, chłodziła również siebie. Sołtys wsi bardzo dziękuje wspaniałej młodzieży za aktywny udział i zaangażowanie. Ogromne podziękowania należą się również opiekunce młodzieży Barbarze Kopaczyńskiej za mobilizację, Natalii Mielczarskiej za pełne zaangażowanie, Teresie Słomce za sprezentowanie pięknych roślin na nowy klomb, który powoli powstaje oraz gościom z Ukrainy, którzy również tworzą naszą wspólnotę i chętnie zaangażowali się w prace. Na koniec było ognisko i kiełbaski zoorganizowane i ufundowane przez Panią Sołtys Karolinę Słomkę-Majkut i Pana Michała Majkut.

print

Zobacz także: