Uroczyste otwarcie świetlicy w Gronowie

13.11.2022r.
Drukuj

W czwartek 10 listopada br. odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Gronowie po remoncie.

Przecięcia wstęgi dokonał Wójt Piotr Machaj oraz Sołtys Alicja Kołodzińska, która otrzymała symboliczny klucz do świetlicy.

Rolę gospodarza pełniła Pani Sołtys, witając serdecznie przybyłych gości, podziękowała wszystkim zaangażowanym w remont za trud i zaangażowanie w realizacji całego przedsięwzięcia.

Wśród zaproszonych gości do świetlicy przybyli – Zastępca Wójta Marek Wolanin, Dyrektorzy gminnych jednostek organizacyjnych, Radni, Sołtysi, Wykonawca robót oraz mieszkańcy Gronowa i ościennych miejscowości. Po zakończeniu części oficjalnej można było skosztować pysznych potraw przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich z Gronowa. Kompleksowy remont wewnątrz świetlicy sfinansowany był z budżetu Gminy Zgorzelec.

print

Zobacz także: