Utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 351

26.06.2018r.
Drukuj

Wójt Gminy Zgorzelec informuje, iż od dnia 6 kwietnia 2018 r. nastąpią utrudnienia w ruchu na drodze wojewódzkiej nr 351 – relacji Zgorzelec – Pieńsk na odcinku Lasów – Żarka n/Nysa. W/w utrudnienia  są  związane z rozpoczęciem I etapu inwestycji – przebudowy drogi wojewódzkiej , która docelowo obejmie również gruntowną modernizację odcinka  drogi na terenie naszej gminy (planowany termin rozpoczęcia robót  lipiec 2018)  –  odcinek Jędrzychowice do Zgorzelca. Od 6 kwietnia 2018 r.  na omawianej drodze wprowadza się czasową organizację ruchu – będzie można dojechać do miejscowości Pieńsk od strony Zgorzelca (ruch jednostronny) natomiast od strony Pieńska w kierunku Zgorzelca został wyznaczony objazd przez Dłużynę Dolną i Górną oraz  ewentualnie możliwość  dojazdu przez Lasów i  Żarski Średnie wykorzystując skręt na  skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową w miejscowości Lasów (na wysokości skrzyżowania rozpoczną się roboty budowlane).

print

Zobacz także: