VIII Andrzejkowy Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec

28.11.2019r.
Drukuj

27 listopada w Szkole Podstawowej im. Sybiraków w Jerzmankach odbył się VIII Andrzejkowy Turniej Szkół Podstawowych o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec. W turnieju uczestniczyli przedstawiciele Szkół Podstawowych z Łagowa, Osieka Łużyckiego, Trójcy oraz Żarskiej Wsi.

Zebrani na szkolnej sali gimnastycznej uczestnicy turnieju mieli do wykonania zadania sprawnościowe i zręcznościowe. Dzieci wykazały się dużą kreatywnością i chęcią do podejmowania kolejnych wyzwań Tryumfatorami tegorocznej edycji zostali uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Osadników Wojskowych w Trójcy. Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj wręczył Puchar zwycięzcom oraz podarunki dla wszystkich uczestników turnieju.

 

 

 

print

Zobacz także: