VIII Gminny Turniej Bilarda i Tenisa Stołowego w Jędrzychowicach

27.03.2019r.
Drukuj

W sobotę 23 marca br. odbył się VIII Gminny Turniej Bilarda i Tenisa Stołowego w Jędrzychowicach. Uczestnicy rozgrywek bilarda walczyli o puchar Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Zgorzelcu Pani Małgorzaty Korelin, natomiast turniej tenisa stołowego rozgrywał się o puchar Radnej wsi Jędrzychowice Pani Anny Rakoczy. Jednakże nikt nie został z pustymi rękoma, ponieważ oprócz pucharów dla zdobywców podium, na wszystkich biorących udział w rywalizacji czekały upominki. Organizatorzy przygotowali również smaczny poczęstunek. Na świetlicy wiejskiej panowała świetna atmosfera. Gorąco zapraszamy na kolejne edycje imprezy. Poniżej prezentujemy zwycięzców rywalizacji.

Turniej Tenisa stołowego kategoria do lat 15 –

I miejsce – Pich Daniel

II miejsce – Radzięta Jakub

III miejsce – Twardochleb Szymon

IV miejsce – Matelski Dawid oraz Mulka Natalia

Turniej Tenisa stołowego kategoria OPEN – zwyciężył Lipiak Dawid

Turniej Bilarda kategoria od lat 16 – zwyciężył Robert Rakoczy

print

Zobacz także: