VIII Wielkanocny Bieg dla Jaj

27.06.2018r.
Drukuj

W wyjątkowo słoneczną sobotę 7 kwietnia odbył się już VIII Wielkanocny Bieg dla Jaj. Wydarzenie zawsze odbywa się tydzień po świętach Wielkanocnych. Już tradycją jest fakt, że uczestnicy biegną w celu charytatywnym, w tym roku spalali kalorie dla Karolinki Wleklińskiej ze Zgorzelca. Dla niej staraliśmy się uzbierać jak najwięcej pieniędzy na rehabilitację. Start zaplanowany był na godz. 12.00 ze Stalagu VIII A w Koźlicach zaś meta w Centrum Rekreacyjno-Turystycznym w Radomierzycach. W Biegu dla Jaj przewidywana jest dowolność w wybieraniu pojazdów do startu: bieg, rower, kijki itp. Dowolność również w tempie przemierzania trasy. Są tacy, którzy z zadowoleniem pokonują tę trasę żółwim tempem inni spieszą się …na kiełbaskę.  Dla najszybszych przewidziane były nagrody, a w CRT różne atrakcje dla najmłodszych i trochę starszych:  licytacje Grzegorza Żaka, tor przeszkód dla najmłodszych, malowanie buziek, strzelanie z łuku, rozgrywki w grach trawnikowych kubb i bulle, malowanie ceramiki, prace plastyczne dowolną techniką na temat „Lubię Bieg dla Jaj bo jest biegiem i jest dla jaj”, wielkanocna piniata dla dzieci, koncert zespołów SWEETY KITTY i THE ROLLING TUNDER, taneczna muzyka grana przez SEDAI – Sebastian Złotowicz, fanty, pyszności z grilla, domowe wypieki, jajecznica z 88 jaj i wiele innych…. Dziękujemy gorąco wszystkim DARCZYŃCOM a w tym roku była ich rekordowa liczba.

Zapraszamy Was za rok.

print

Zobacz także: