Walne zebranie sprawozdawcze OSP Trójca w 2024 r.

04.03.2024r.
Drukuj

W sobotę 1 marca br. odbyło się walne zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej w Trójcy.

Podczas zebrania przedstawione zostało sprawozdanie z działalności statutowej OSP, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie komisji rewizyjnej, a także podsumowanie działań MDP za rok 2023. Zarząd jednostki otrzymał jednogłośnie absolutorium.

W spotkaniu udział wzięli – Wójt Gminy Zgorzelec Piotr Machaj, Starosta Zgorzelecki Artur Bieliński, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Zgorzelcu st. kpt. Grzegorz Fleszar, Członek Prezydium Zarządu Oddziału Wojewódzkiego we Wrocławiu druh Kazimierz Słabicki, Prezes Zarządu Oddziału Związku OSP w Zgorzelcu Waldemar Błauciak oraz Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Zgorzelcu Arkadiusz Furmaniak.

print

Zobacz także: