Warsztaty fotograficzne i kosmetyczne  w Klubie Seniora w Gronowie

11.01.2023r.
Drukuj

Końcówka 2022 roku w klubie Seniora „Druga Młodość” w Gronowie upłynęła bardzo ciekawie i aktywnie. Dzięki Stowarzyszeniu Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” seniorzy wzięli udział w czterodniowych warsztatach fotograficznych i warsztatach o kosmetykach naturalnych. Na warsztatach fotograficznych prowadzonych przez gryfowskiego fotografa Mariusza Dragana seniorzy zapoznali się z podstawami fotografii: obsługą aparatu, prawidłowym kadrowaniem, kompozycją, czyli kolorystyką zdjęć oraz dobieraniem odpowiednich obiektywów do konkretnych zadań. Wzięli udział w profesjonalnej sesji  zdjęciowej w stylu retro oraz uczestniczyli w sesji do kalendarza, w której każdy senior zaprezentował swoją  pasję.

W ostatnim  dniu warsztatów seniorzy wraz z ekipą „Zielony Wulkan” Panią Martą Zawieruchą poznali receptariusz na  krem kwiatowy nawilżający , który wykonali według  indywidualnych potrzeb swojej cery. A także wykonali naturalne  maści rozgrzewające na przeziębienia oraz przeciwbólowe.

Seniorzy wkroczyli w nowy rok intensywnie, ale w miłej atmosferze.

print

Zobacz także: