Ważna informacja dot. gospodarki odpadami

19.03.2020r.
Drukuj

Przypominamy o wprowadzonym w dniu 13 marca br. stanie zagrożenia epidemiologicznego. Dołączamy się do apelu Ministra Zdrowia, prosimy o zadbanie o zdrowie swoje i innych, poprzez pozostanie w domach. W związku z powyższym, informujemy że:

  • PSZOKi zostają zamknięte do odwołania,
  • wstrzymuje się indywidualne odbiory gruzu i odpadów wielkogabarytowych bezpośrednio z Państwa nieruchomości,
  • wstrzymuje się akcję przekazania stojaków na worki i pojemników na odpady ulegające biodegradacji do odwołania,
  • surowce wtórne można wystawiać w workach własnych, jeżeli nie posiadają Państwo worków dostarczonych przez ZGiUK

Na chwilę obecną odbiór odpadów z terenu nieruchomości będzie odbywał się zgodnie z harmonogramem. O ewentualnych zmianach w odbiorze odpadów będziemy informować na bieżąco. O ponownym otwarciu PSZOK i wznowieniu wstrzymanych usług poinformujemy na stronie Urzędu.

print

Zobacz także: